zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 449 000 zł (6 834 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2014 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 65,7 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją nobilitującą lokalizacją na terenie niezwykle elitarnego osiedla. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony i umeblowany. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
PIERWSZY POZIOM: pokój dzienny, aneks kuchenny, taras, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój, garderoba
DRUGI POZIOM: open space do zaaranżowania pod 2 pokoje + taras.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto przepięknym widokiem na panoramę miasta oraz tereny zielone, jaki roztacza się z tarasu. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno przypisane, prywatne miejsce parkingowe (w cenie). Wartością dodaną do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest również powierzchnia dodatkowa około 12 m2 nie wliczona w metraż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12275)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl