fragment stylowe wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 489 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1980. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 94 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe – wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 610 000 zł oraz położenie na I piętrze. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– balkon
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną działką o powierzchni ok 17 0m2 i garażem (dodatkowo płatne). Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż przeszło generalny remont w latach 2018 /2020 r. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera zabudowę kuchni ze sprzętem AGD + pozostałe meble.

Skupujemy luksusowe apartamenty za gotówkę. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1287)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl