nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 449 000 zł (8 016 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2010 roku o 6 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 56,01 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe – północ – wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim eleganckim i prestiżowym wnętrzem w doskonałej i poszukiwanej na rynku lokalizacji (zielone osiedle). Nieopodal park, sklepy, centra handlowe etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży kompletnie wyposażony. Z okien oraz balkonu rozpościerają się imponujące widoki na zieleń. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– korytarz.
Osoby zmotoryzowane docenią na pewno zlokalizowane w podziemiach garaże.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy do współpracy. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-265)

Kontakt:
e-mail: mierzyn@wgn.pl