elegancki pokój gościnny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 719 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 122,22 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 883 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca dużymi możliwościami aranżacji wnętrza i układu pomieszczeń: przedpokój + łazienka + kuchnia + garderoba + 3 sypialnie + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją przy słynnych Wałach Chrobrego, w centrum. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12523)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl