kameralny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 535 000 zł (7 698 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 69,5 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe – wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją malowniczą lokalizacją w zielonej i spokojnej części miasta. Ekskluzywny apartament poszczycić się może również funkcjonalnym rozkładem jasnych i słonecznych pomieszczeń:
– salon
2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– wiatrołap.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy duże pomieszczenie piwniczne. Przyszli właściciele będą mogli korzystać również z wózkowni na parterze. Z okien ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok na tereny zielone. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno parking. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw. Nieopodal mieszczą się szkoły, sklepy, dyskonty etc.

Przy zakupie nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12627)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl