po lewej elegancka jadalnia, po prawej komfortowy hol w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności nakładów finansowych. Cena – 325 000 złotych. Powierzchnia 57,7 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 5 633 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 2 pokoi i usytuowany jest na parterze w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 1995 roku.

Duży potencjał – luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania przez właściciela, ale także jako inwestycja kapitału bądź prowadzenie w nim działalności komercyjnej. Sprzyja temu znakomita lokalizacja w pobliżu licznych sklepów wielkopowierzchniowych, lokali usługowych etc.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– pokój
– balkon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z kompletnym wyposażeniem. Bardzo polecam z uwagi na lokalizacje i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10795)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
tel. +48 91 307 02 70
tel. +48 606 641 999