nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Turcja (Alanya)

Apartament do sprzedaży Turcja (Alanya)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Alanya (Turcja). Pierwsze piętro w ośmiokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia 70 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 3 986 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzy 1 pokój (kawalerka, studio). Rynek pierwotny. Cena – 279 000 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Ekskluzywny apartament gotowy od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż kompletnie umeblowane i wyposażone (najlepsi, tureccy producenci). Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest imponujący widok na Morze Śródziemne oraz góry. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż może poszczycić się malowniczą lokalizacją na terenie elitarnego kompleksu mieszkaniowego, na Riwierze Tureckiej pośród drzew cytrusowych, palm, kwiatów, 190 metrów od piaszczystej plaży.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest całodobowy monitoring. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– łazienka
– salon/sypialnia
– balkon
– przedpokój
– aneks kuchenny.

Zapraszamy do współpracy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (206-111)

Kontakt:
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl