luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Warszawa

Apartament do sprzedaży Warszawa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2010 roku o siedmiu  kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1,2 mln złotych (15 038 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 79,8 m2.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– 2 sypialnie
– korytarz
– salon
– balkon
– łazienka
– wc
– kuchnia.
Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż olśniewa prostą i ponadczasową architekturą. Mocnym atutem jest znakomita lokalizacja w pobliżu przedszkoli, szkół, sklepów, kawiarni i znanego centrum handlowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom duży poziom komfortu (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwa (całodobowa recepcja, monitoring, videodomofon). Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy (biuro@konin.pl). Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-197)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl