wykończony w wysokim standardzie salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Warszawa

Apartament do sprzedaży Warszawa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 539 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na I piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 51,46 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 10 474 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1964 roku. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może jasnym, widny i słonecznym wnętrzem, na dodatek niezwykle przestronnym. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zostały odremontowane w 2018 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się dla pary lub rodziny z dzieckiem. Sprzyja temu jego malownicza lokalizacja w niezwykle cichym i spokojnym miejscu. Blisko stąd również też do wielu szkół, żłobków, przedszkoli, sklepów, delikatesów, centrum handlowego, parków etc. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Gwarantujemy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Najlepszych informacji udzieli Państwu Andrzej Stankiewicz. Właścicielem ogłoszenia łącznie z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej, a także karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-36)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl