przestronny pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Warszawa (okolice)

Apartament do sprzedaży Warszawa (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Warszawy (mazowieckie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2012 roku o czterech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, parterze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 435 tys. złotych (7 605 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 57,2 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się osoby starszej, unikającej schodów oraz rodziny z dziećmi. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z jednym miejscem postojowym w hali garażowej pod budynkiem. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód będą mogły dokupić drugie miejsce postojowe (dodatkowo płatne 20 tys. zł). Długą listę zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamyka elitarna lokalizacja na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. Wokół dużo zieleni. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są ustawne, słoneczne, widne i jasne. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnego apartamentu. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Najlepszych informacji udzieli Państwu Andrzej Stankiewicz. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-27)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl