stylowo zaaranżowany salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Warszawa

Apartament do sprzedaży Warszawa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2008 roku o dziewięciu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, piątym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 850 tys. złotych (9 551 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 89 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Dużym udogodnieniem dla przyszłych domowników jest obecność zarówno przynależnego miejsca postojowego w podziemnym garażu, jak i komórki lokatorskiej. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + 2 łazienki + salon + aneks kuchenny + 3 sypialnie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca elitarną lokalizacją na terenie strzeżonego osiedla, co gwarantuje duże bezpieczeństwo. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. W otoczeniu bogata infrastruktura edukacyjna oraz kulturalna:
centrum handlowe
– markety spożywcze
– restauracje
– punkty usługowe.

Zapewniamy pełną obsługę prawną przy zakupie tego luksusowego apartamentu. Pomagamy również przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (017-5)

Kontakt:
e-mail: warszawacentrum@wgn.pl