nowoczesna aranżacja wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż Wieluń

Apartament do sprzedaży Wieluń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Wieluniu (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 275 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na IV piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 47,88 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 744 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pokoi obejmującym:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 2 pokoje
– garderobę
– łazienkę z wc
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przeszło kapitalny remont. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń. Współpracujemy z 15 bankami, co oznacza, że gwarantujemy profesjonalna pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont tego ekskluzywnego apartamentu. Wieloletnia współpraca z 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najlepszego ubezpieczenia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1454)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl