nowoczesny wystrój wnętrza ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Wieluń

Apartament do sprzedaży Wieluń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Wieluniu (łódzkie). Powierzchnia 47,09 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 4 566 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z 2 pokoi i usytuowany jest na IV piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Rynek wtórny. Cena – 215 000 złotych. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków.

Luksusowy apartament na sprzedaż  zachwyca swoim eleganckim wnętrzem z kompletnym umeblowaniem:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym (3,07 m2). Luksusowy apartament na sprzedaż godny polecenia. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Współpracujemy z 15 bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Wieloletnia współpraca z 30 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najtańszego ubezpieczenia ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1411)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl