przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe – wschód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2005 roku o 4 kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 3 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, III piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 469 900 złotych (7 964 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 59 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany na 2 poziomach:
POZIOM I:
– salon
– aneks kuchenny
– taras
– łazienka
– sypialnia
– garderoba
– przedpokój
POZIOM II:
– sypialnia
– schowek przy schodach.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są przestrzenne, jasne, wygodne i słoneczne. Dotychczasowy właściciel zlecił wykonanie nowego projektu aranżacji wnętrz i na życzenie nabywcy może go udostępnić. Długą listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamyka jego znakomita lokalizacja na kameralnym strzeżonym osiedlu, w cichej i spokojnej okolicy. Blisko stąd zarówno do autostrady, jak i AOW. Wokół dużo zieleni. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega negocjacji. Zapraszam serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16172)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl