słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Wrocław (okolice)

Apartament do sprzedaży Wrocław (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o dwóch kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na komfortowym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 489 tys. złotych (5 863 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 83,4 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowane przez projektanta w najnowszym stylu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży posiada liczne udogodnienia w sferze komfortu, jak i bezpieczeństwa. Są to między innymi antywłamaniowe rolety, wideodomofon, a także ogrzewanie podłogowe.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM PIERWSZY:
– wc
– przedpokój
– kuchnia
– pokój dzienny
– taras
POZIOM DRUGI:
– łazienka
– gabinet
– sypialnia
POZIOM TRZECI:
– poddasze do samodzielnego zagospodarowania stanowiące 4 pokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wciąż na gwarancji. Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie wykończony. Na uwagę zasługuje z pewnością doskonała lokalizacja w otoczeniu terenów zielonych. Osoby zmotoryzowane zainteresują na pewno aż dwa miejsca parkingowe. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12507)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl