kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Żagań (okolice)

Apartament do sprzedaży Żagań (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 250 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 65 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 3 846 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może przestronnym, klimatycznym, prestiżowym i komfortowym wnętrzem. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży jest adaptacją strychu, gdzie zachowano oryginalne belki. Pomieszczenia są przez to wysokie i przestronne. Osoby zmotoryzowane docenią miejsca parkingowe za budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa prestiżową lokalizacją w centrum miasta, nieopodal szkoły, przedszkola, ośrodka zdrowia i wielu marketów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do osób ceniących przestrzeń i szukających komfortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega niewielkiej negocjacji! Właściciel dopuszcza możliwość zamiany na mniejszą nieruchomość z dopłatą. Kwestią podlegającą negocjacjom jest również zakup wraz z meblami. Więcej szczegółów przy prezentacji.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu, a także oferujemy obsługę notarialną przy transakcji zakupu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5388)

Kontakt:
e-mail: r.gaszyna@wgn.pl