eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Żagań

Apartament do sprzedaży Żagań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Żagania (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 250 tys. zł (3 846 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 65 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacji. Ponadto właściciel dopuszcza możliwość zamiany na mniejszą nieruchomość za dopłatą.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do osób ceniących przestrzeń i szukających komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca prestiżową lokalizacją w centrum, blisko licznych marketów, przedszkola, szkoły i ośrodka zdrowia. Właścicieli aut uciszą znajdujące się za budynkiem miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim stylowym, wytwornym wnętrzem z wysokimi i przestronnymi pomieszczeniami. Zawdzięcza to między innymi położeniu na zaadaptowanym strychu. Warto na koniec dodać, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są wykończone i zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku i gustu.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu oraz oferujemy obsługę notarialną przy transakcji zakupu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5388)

Kontakt:
e-mail: r.gaszyna@wgn.pl