wytworne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament na wynajem sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje nowym właścicielom najwyższy poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu można zaliczyć: atrakcyjną cenę 1,8 tys. zł/m-c, najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe oraz funkcjonalną powierzchnię 49 m2. Ponadto luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją dwóch pokoi, a także lokalizacją na trzecim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku z 2019 roku. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany najbardziej wymagającym.

Luksusowy apartament na wynajem wraz z praktyczną komórką lokatorską, a także miejscem parkingowym przy budynku. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia zostały zaaranżowane w nowoczesnym stylu z efektownym oświetleniem LED-owym. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + salon + łazienka + balkon + sypialnia + aneks kuchenny.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca komfortowym, prestiżowym i przestronnym wnętrzem. Mocnym atutem jest również doskonała w pobliżu sklepów, klubu fitness, targowiska miejskiego itp.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12334)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl