zaaranżowane w nowoczesnym stylu wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Budynek oddany do użytku został w 2019 roku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną oraz położeniem na bezpiecznym parterze w 4-kondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament do wynajmu składa się z 2 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 52,2 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajmu to: 2 000 złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca swoim ogromnym tarasem, starannie wykończonym wnętrzem z detali oraz doskonałą lokalizacją. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– taras
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
W oknach zainstalowane są elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne. Niezwykle efektownie wygląda na pewno oryginalne oświetlenie LED-owe.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  2 000 zł. Warto zaznaczyć, że do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przynależy komórka lokatorska (5,20 m2). Przy budynku znajdziemy miejsca parkingowe. Komfort użytkowania tego luksusowego apartamentu do wynajmu podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem jest kompletnie wyposażone i umeblowane.

Długą listę zalet luksusowego apartamentu do wynajęcia zamyka prestiżowa lokalizacja nieopodal wielu sklepów, targowiska miejskiego, ośrodka zdrowia, placu zabaw, parku oraz boiska sportowego. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12418)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl