kameralny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną oraz położeniem na bezpiecznym wysokim parterze w czterokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament do wynajmu składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 32,6 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajmu to: 1,2 tys. złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom naprawdę wysoki komfort użytkowania (m.in.  elektryczne ogrzewanie na podczerwień). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością zainteresują miejsca postojowe przed budynkiem i w podwórzu. Warto w tym miejscu dodać, że nowi najemcy mogą korzystać zarówno z pomieszczeń strychowych, jak i piwnicznych. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,4 tys, zł.

Listę zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem zamyka doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– przedpokój
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– łazienka
– pokój.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12446)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl