słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2019 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,2 tys. złotych miesięcznie a także wygodną powierzchnię 51 mkw. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do osób ceniących wygodę, dobry styl, elegancję, prestiż oraz bliskość centrum. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się w znakomitej lokalizacji blisko wielu sklepów i klubu fitness. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przynależy komórka lokatorska. Wszystkie pokoje i pomieszczenia wykończone są w nowoczesnym stylu, co podkreśla między innymi oświetlenie LED-owe. Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + sypialnia + balkon + łazienka + kuchnia + salon.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się swoją przestronnością i komfortowym wyposażeniem, a także przynależnym miejscem na podziemnym parkingu. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12672)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl