słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie) typu studio, kawalerka, 1 pokój. Najlepszej jakości materiały wykończeniowe, wysmakowany styl wnętrza oraz doskonała lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 300 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 25 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoim kompletnie wyposażonym wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu przeszły generalny remont, a znajdujące się w nich wyposażenie i umeblowanie jest kompletnie nowe.

Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się także atrakcyjną lokalizacją. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Wyróżnia nas skuteczność profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13456)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl