komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Powierzchnia 51,3 metra kwadratowego. I piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien na południowy zachód. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Cena – 2 000 złotych miesięcznie. Ekskluzywny apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem, które jest przestronne i komfortowo urządzone:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

Niezwykle efektownie w luksusowym apartamencie na wynajem prezentuje się nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED-owe. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z przynależną komórką lokatorską. Na osoby zmotoryzowane czekają liczne miejsca parkingowe przy budynku. Właściciel dopuszcza opcję doposażenia luksusowego apartamentu po wcześniejszym uzgodnieniu.

Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu sklepów, klubów fitness, targowiska i centrum zamyka długą listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12137)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl