nowoczesna aranżacja salonu w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Częstochowa

Apartament do wynajęcia Częstochowa

Luksusowy apartament na wynajem w Częstochowie (śląskie) typu studio / kawalerka / 1 pokój. Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 1 500 złotych miesięcznie,a także adekwatna do liczby pokoi powierzchnia 44 mkw. w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien na zachód, wygodne II piętro oraz konkurencyjna cena.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia niezwykle czyste, zadbane i słoneczne. Posiadamy w ofercie wiele ekskluzywnych apartamentów do wynajęcia w Częstochowie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8431)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl