przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Elbląg

Apartament do wynajęcia Elbląg

Ekskluzywny apartament na wynajem Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 55 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na drugim piętrze w budynku z 2000 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1,4 tys. zł/m-c, dwa pokoje oraz lokalizacja w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może wyszukanym stylem aranżacji pomieszczeń, elegancją oraz najwyższej jakości materiałami wykończeniowymi. Ekskluzywny apartament do wynajmu na co najmniej rok. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości plus jednorazowa bezzwrotna opłata dla biura.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca rewelacyjną lokalizacją w cichym i spokojnym punkcie miasta. W najbliższej okolicy bogata infrastruktura handlowo-usługowa. Mamy tu liczne sklepy, punkty usługowe, przedszkola, parki, szkoły. Na Stare Miasto można dojść spacerem w kilkanaście minut. Luksusowy apartament do wynajmu częściowo umeblowany i wyposażony. Ekskluzywny apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny + przedpokój + sypialnia. Właścicieli aut ucieszy z pewnością pobliski parking. Luksusowy apartament na wynajem wraz z pomieszczeniem piwnicznym.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-218)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl