funkcjonalny rozkład pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Elbląg

Apartament do wynajęcia Elbląg

Luksusowy apartament na wynajem w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 1 400 złotych miesięcznie,a także komfortowa powierzchnia 55 mkw. w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2000 roku. Wszystkie 2 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, przemyślany parter oraz konkurencyjna cena.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta, przynależną piwnicą oraz zawartym w cenie sprzętem AGD. Osoby zmotoryzowane docenia na pewno pobliski parking. Wokół rozciąga się bogata infrastruktura handlowo-usługowa (sklepy, punkty usługowe, przedszkola, parki, szkoły). Na Stare Miasto można dojść spacerem w mniej niż kwadrans.

Luksusowy apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc.
Ekskluzywny apartament do wynajęcia częściowo umeblowany, ale kompletnie wyposażony w sprzęt AGD. Atrakcyjna lokalizacja w cichym i spokojnym punkcie –okna nie wychodzą na ulicę.

Luksusowy apartament do wynajęcia na co najmniej 12 miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 400 zł oraz jednorazowa bezzwrotna opłata dla biura w wysokości 500 zł. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-218)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl