eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Gdańsk

Apartament do wynajęcia Gdańsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 40 m2 z podziałem na dwa pokoi w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1970 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament do wynajmu na minimum rok. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł. Wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu przeszło generalny remont, kiedy to wymieniono wszystkie elementy łącznie z instalacją hydrauliczną oraz elektryczną. Ekskluzywny apartament na wynajem zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Przemyślany rozkład pomieszczeń obejmuje następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + garderoba + łazienka z wc + pokój + pokój dzienny + kuchnia. Warto w tym miejscu dodać, że luksusowy apartament do wynajęcia posiada funkcjonalne pomieszczenie piwniczne. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością ogólnodostępny parking dla właścicieli przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym domownikom najwyższy stopień nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa (domofon). Oferta wynajmu luksusowego apartamentu przypadnie do gustu w szczególności wielbicielom ruchu na świeżym powietrzu, gdyż w pobliżu przebiegają ścieżki rowerowe i przepiękne trasy spacerowe. Rodziny z małymi dziećmi docenią natomiast pobliskie place zabaw. Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic nieopodal morza. Blisko stąd nie tylko do centrum, ale i autostrady A1 oraz całego Trójmiasta. Na wyciągniecie ręki wykwintne restauracje oraz liczne sklepy. Do plaży dojdziemy spacerem w dziesięć minut. Dużym walorem lokalizacji jest park, który zalicza się do grupy historycznych parków kuracyjnych. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1114)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl