imponujące rozmachem i epatujące bogactwem wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Inowrocław

Apartament do wynajęcia Inowrocław

Ekskluzywny apartament na wynajem w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem dwóch pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na trzecim piętrze, najlepiej w budynku trzykondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 1,5 tys. złotych miesięcznie. Wygodny metraż 25 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na północ – południe a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1,5 tys. zł.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoim komfortowym, prestiżowym i eleganckim wnętrzem, na dodatek kompletnie wykończonym i wyposażonym. Przyszli najemcy mają do dyspozycji opcję zamówienia usług sprzątania. Luksusowy apartament do wynajmu o ogromnym potencjale, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod wynajem nawet dla dwudziestu osób. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy własny parking na zamkniętym terenie, przy budynku.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może elitarną lokalizacją w ścisłym centrum. Nieopodal znajdują się sklepy, restauracje i punkty usługowe. Do Rynku jest ok. 200 metrów. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4115)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl