imponujący pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Inowrocław

Apartament do wynajęcia Inowrocław

Luksusowy apartament do wynajmu w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2013 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na południe.  Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 400 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 47 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją elitarną lokalizacją na zamkniętym terenie, w centrum miasta. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– sypialnia
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajęcia ekskluzywnym apartamencie są kompletnie wyposażone i umeblowane.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 800 zł. Rodziny posiadające samochód mają możliwość wynajęcia od zarządcy miejsca parkingowego na zamkniętym terenie przy bloku w cenie 100 zł/m-c. Zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4329)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl