widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Katowice

Apartament do wynajęcia Katowice

Luksusowy apartament na wynajem w Katowicach (śląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 1 900 złotych miesięcznie,a także duża powierzchnia 54,08 mkw. w 8-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2014 roku. Wszystkie 3 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku północ – południe, wygodne IV piętro oraz konkurencyjna cena.

Luksusowy apartament na wynajem objęty został popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia pozostaje do negocjacji. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może elegancja, wytwornością oraz prestiżem.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się w cichej okolicy, w otoczeniu zadbanej, nowoczesnej zabudowy i terenów zielonych. Na wyciągnięcie ręki wiele punktów usługowo-handlowych, sklepów, marketów, dyskontów znanych sieci, banków, aptek, przychodzi zdrowia, placów zabaw, żłobków, przedszkoli i szkół. Luksusowy apartament na wynajem adresowany do pracujących małżeństw z uczącymi się dziećmi lub managerów wyższego szczebla. Luksusowy apartament do wynajęcia może być wynajmowany przez najemców z psami.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– balkon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje nowym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zainstalowanemu na ogrodzonym osiedlu monitoringowi. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2672)

Kontakt:
e-mail: m.kawecki@wgn.pl