komfortowy pokój gościnny z panoramicznymi oknami w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Katowice

Apartament do wynajęcia Katowice

Ekskluzywny apartament na wynajem w Katowicach (śląskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 2,5 tys. złotych miesięcznie. Wygodny metraż 58,64 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na południe a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Budynek pochodzi z 2010 roku.

Ekskluzywny apartament do wynajmu łącznie z wyposażeniem kuchni, łazienki i pokoi (w cenie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą: 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + taras + pokój gościnny. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje przyszłym najemcom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to nie tylko monitoring i domofon, ale również ogrodzony charakter osiedla oraz spokojne sąsiedztwo. W najbliższej okolicy dużo zieleni. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury w postaci punktów usługowych + dyskontów lubianych sieci + sklepów + marketów + przedszkoli + szkół + żłobków + obiektów sportowych + placów zabaw itp. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje swoim przestronnym i wytwornym wnętrzem.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Najmując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2697)

Kontakt:
e-mail: m.kawecki@wgn.pl