komfortowo zaaranżowane na poddaszu wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Katowice (okolice)

Apartament do wynajęcia Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Katowic (śląskie) typu studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną oraz położeniem na bezpiecznym I piętrze w 2-kondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament do wynajmu adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku północ – południe – zachód gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 24 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajmu to: 1 000 złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się na poddaszu jednorodzinnego budynku. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowym apartamencie do wynajmu kompletnie umeblowane oraz wyposażone:
– salon / sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój.

Przyszli najemcy tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem będą mogli bez skrępowania korzystać z przepięknego ogrodu oraz miejsca postojowego. Gorąco polecam. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2597)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl