na pierwszym planie aneks kuchenny, w oddali salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Katowice (okolice)

Apartament do wynajęcia Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament na wynajem w okolicach Katowic (śląskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną oraz funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na I piętrze, najlepiej w budynku 5-kondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 1 500 złotych miesięcznie. Wygodny metraż 30,06 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na zachód oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Luksusowy apartament do wynajęcia od 12 stycznia 2021 r.

Ekskluzywny apartament do wynajmu przeszedł kapitalny remont w 2019 roku. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca ponadto prestiżową lokalizacją w cichej części centrum miasta. Wokół zadbana, niska zabudowa. Blisko stąd do różnych sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych, poczty, stacji benzynowych, bankomatów, banków, aptek, przychodni zdrowia, obiektów sportowych etc. Osoby zmotoryzowane docenią pobliskie miejsca parkingowe na parkingu tylko dla mieszkańców. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu do wynajęcia skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Współpracując z WGN Sosnowiec & WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia – nie podpisujesz żadnych umów. Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny najmu, a następnie zapewnimy pełną obsługę przy podpisaniu umowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2566)

Kontakt:
e-mail: m.kawecki@wgn.pl