widok z salonu na aneks kuchenny oraz hol w luksusowym apartamencie do wynajmu Katowice (okolice)

Apartament do wynajęcia Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 54,08 m2 z podziałem na 3 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 100 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na IV piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa swoim prestiżowym, doinwestowany oraz stylowym wnętrzem. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się ponadto komfortową lokalizacją na terenie ogrodzonego osiedla, w spokojnej okolicy. Wokół dużo terenów zielonych. Nie brakuje tu również punktów usługowo-handlowych, jak i sklepów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany pracującemu małżeństwu z uczącymi się dziećmi lub managerom wyższego szczebla ceniącym komfort oraz estetykę.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia nowym najemcom najwyższy stopień bezpieczeństwa dzięki nowoczesnej instalacji monitoringu oraz ogrodzonemu osiedlu z bramami wjazdowymi zamykanymi pilotem. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno liczne miejsca parkingowe przy budynku. W razie wszelkich pytań, skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferta na wyłączność. Dodatkowo kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2897)

Kontakt:
e-mail: m.kawecki@wgn.pl