po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Legnica

Apartament do wynajęcia Legnica

Ekskluzywny apartament na wynajem w Legnicy (dolnośląskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem 3 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na VII piętrze, najlepiej w budynku 9-kondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 1 400 złotych miesięcznie. Wygodny metraż 64,5 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na wschód – zachód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Luksusowy apartament do wynajmu o wyjątkowo słonecznym wnętrzu perfekcyjny dla singla, pary lub rodziny. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: salon + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka + wc + przedpokój. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na wynajem są nowocześnie zaaranżowane i odremontowane w 2018 roku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa, nad czym czuwają solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w ciekawej lokalizacji, nieopodal centrum. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, a także informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5860)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl