minimalistyczny styl wnętrza w luksusowym apartamencie na wynajem Mazury

Apartament do wynajęcia Mazury

Luksusowy apartament na wynajem na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 2 200 złotych miesięcznie oraz duża powierzchnia 81 mkw. w 2-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 4 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku północ – południe, wygodne I piętro, a także konkurencyjna cena.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca swoją malowniczą i unikatową lokalizacją w centrum jednej z najpopularniejszych, mazurskich miejscowości z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest oryginalnie zaaranżowane i zaprojektowane. dominują nowoczesny styl i efektowne oświetlenie.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– 3 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu jest znakomicie nasłonecznione.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1027)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl