po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 34 m2 z podziałem na 2 pokoje w 9-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 400 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1988 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na V piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach tzw. umowy najmu okazjonalnego.

Luksusowy apartament na wynajem kompletnie wyposażony oraz umeblowany w najwyższym komforcie. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– garderoba
– łazienka z wc.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu są odmalowane, odremontowane i z nowymi meblami.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w samym centrum miasta. W pobliżu wiele sklepów. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje pobliski parking. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata za obsługę dla biura. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5558)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl