przestronne wnętrze z salonem i aneksem kuchennym w luksusowym apartamencie na wynajem Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 3 tys. złotych miesięcznie, cztery pokoje, powierzchnia 110 mkw. a także położenie na pierwszym piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w dwukondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 1999 roku. Ekspozycja okien na południowy wschód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej 12 miesięcy. Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu do wynajmu otwiera doskonała lokalizacja we wschodniej części miasta, w bezpiecznej i cichej okolicy. Przyszli najemcy będą mieli możliwość korzystania z działki i wiaty na samochód (warunki do ustalenia). Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + korytarz + łazienka z wc + kuchnia + 4 pokoje + pokój dzienny. Warto podkreślić, że w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia kuchnia jest całkowicie wyposażona i umeblowana, natomiast pokoje są nieumeblowane.

Biuro pobiera wynagrodzenie za obsługę. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4919)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl