przestronne wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2010 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 800 zł/m-c i pochodzenie z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 100 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoją oryginalnością, funkcjonalnością oraz starannością wykonania. Warto podkreślić, że luksusowy apartament do wynajmu został zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami i z zachowaniem najdrobniejszego detalu. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert również swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta, blisko parku.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 3 sypialnie
– pokój dzienny
– jadalnia
– kuchnia
– garderoba
– 2 łazienki
– 2 balkony
– hol.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje nowym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. rozprowadzona klimatyzacja. Osoby zmotoryzowane ucieszą na pewno liczne miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym (do luksusowego apartamentu na wynajem przynależą aż 2 miejsca parkingowe). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł. Szczegóły na temat wynajęcia w Biurze WGN Nieruchomości. Biuro pobiera wynagrodzenie za obsługę. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5418)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl