komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2018 roku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną oraz położeniem w dziewięciokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament do wynajmu składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 48 m2 na czwartym piętrze. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajmu to: 3 tys. złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na wynajem uchodzi za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Zawdzięcza to nie tylko nieporównywalnemu komfortowi i najwyższemu poziomowi życia, jaki oferuje, ale także licznymi udogodnieniami, jak np. obecność consierge’a, którego zadaniem jest opieka nad obiektem i zagwarantowanie pomocy mieszkańcom w codziennych sprawach. Dużym atutem ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także rozprowadzona instalacja klimatyzacji oraz całodobowy monitoring. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano opcję wynajęcia miejsca parkingowego w podziemnym garażu (za dodatkową opłatą). Długą listę zalet luksusowego apartamentu na wynajem zamyka elitarna lokalizacja w ekskluzywnym apartamentowcu, w centrum miasta. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 5 tys. zł. Dodatkowo do dyspozycji najemców jest komórka lokatorska o powierzchni 4,02 m2. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (105-11253)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl