eleganckie i wytworne wnętrze luksusowego salonu w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Luksusowy apartament do wynajęcia umeblowany oraz wyposażony, dzięki czemu nowi najemcy mogą od razu w nim zamieszkać bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 2 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 43 metry kwadratowe. 2 pokoje. Pierwsze piętro w sześciokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Kamienica z 2019 roku. Luksusowy apartament na wynajem przygotowany do wprowadzenia się nowych lokatorów (bez zwierząt). W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  miesięcznego czynszu najmu.

Duża zaletą oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest jego znakomita lokalizacja w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki znajdują się sklepy, szkoły i uczelnie wyższe. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą miejsca postojowe przed budynkiem oraz opcja wynajmu miejsca postojowego w garażowcu pod budynkiem (250 zł/m-c).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem są przestronne i słoneczne. Wnętrze zaprojektowano i urządzono w nowoczesnym stylu. Uwagę przykuwa imponujący widok na panoramę miasta. Luksusowy apartament na wynajem całkowicie nowy – nikt tu jeszcze nie mieszkał. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10789)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
tel. +48 91 307 02 70
tel. +48 606 641 999