nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie) w stylu studio / kawalerka. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. 30Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład pomieszczeń na bezpiecznym, parterze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1 500 złotych miesięcznie oraz adekwatną do liczy pokoi powierzchnię 37 m2. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoją prestiżową lokalizacja w samym centrum, przy słynnych Wałach Chrobrego i Bulwarach. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– łazienka
– aneks kuchenny
– antresola
– przedpokój
– salon/sypialnia.
Warto zauważyć, że sufity w luksusowym apartamencie na wynajem zawieszone są na wysokości 4,3 m, dzięki czemu lokal wydaje się znacznie większy i przestronniejszy niż to wynika z metrażu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przeszło generalny remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11154)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl