zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2017 roku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną oraz położeniem na bezpiecznym drugim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament do wynajmu składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 45 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajmu to: 2 299 złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano bezpłatne miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się nowoczesnym designem, całkowitym umeblowaniem i wyposażeniem oraz komfortem. Duże wrażenie robi na pewno oryginalne oświetlenie salonu zaprogramowane w kilku konfiguracjach i sterowane pilotem. Pozostałe pomieszczenia i pokoje to: przedpokój + pokój dzienny + łazienka + sypialnia + kuchnia + balkon. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11490)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl