nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2013 roku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną oraz położeniem na bezpiecznym czwartym piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament do wynajmu składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 52 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajmu to: 3 tys. złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Przyszli najemcy będą mieli możliwość nieskrępowanego korzystania z niezwykle funkcjonalnej komórki lokatorskiej.

Luksusowy apartament na wynajem bardzo ekonomiczny w eksploatacji. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno znajdujące się w garażowcu pod budynkiem miejsce postojowe. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia zostały całkowicie umeblowane w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie: przedpokój + sypialnia + łazienka z wc + balkon + kuchnia + salon. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11501)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl