przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2009 roku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną oraz położeniem na bezpiecznym III piętrze w 4-kondygnacyjnej kamienicy. Luksusowy apartament do wynajmu składa się z 3 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 113,35 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajmu to: 4 500 złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na wynajem zapewnia nowym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (zainstalowana klimatyzacja). Ekskluzywny apartament do wynajęcia zaaranżowany na 2 poziomach z antresolą:
– salon
– kuchnia
– 3 sypialnie
– 2 łazienki
– przedpokój.
Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu kompletnie umeblowane.

Atrakcyjna lokalizacja blisko licznych restauracji, centr handlowych i sklepów. Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest na pewno imponujący widok z okien na Szczecińskie Bulwary i rzekę Odrę. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11459)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl