nowoczesny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 2 750 złotych miesięcznie, a także duża powierzchnia 69 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowym, wygodne pierwsze piętro oraz konkurencyjna cena.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5,5 tys. zł. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety + podwójne drzwi) oraz komfortu (ogrzewane dwubiegowym, gazowym piecem). Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu są umeblowane i wyposażone. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy z pewnością dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + salon. Zapraszam serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11780)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl