salon, sypialnia i kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na I piętrze, najlepiej w budynku 3-kondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 2 000 złotych miesięcznie. Wygodny metraż 38 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na południe a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie komfortu (klimatyzacja) oraz bezpieczeństwa. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może lokalizacją w znakomitej okolicy. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy wiele sklepów. Rodziny posiadające samochody zainteresuje na pewno duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych oraz możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w podziemnym garażu (dodatkowo płatne – 200 zł/m-c).

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Zapraszam serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11791)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl