po lewej kuchnia, po prawej jadalnia w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić od 1 marca 2021 r. bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną, a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na I piętrze, najlepiej w budynku 3-kondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 3 000 złotych miesięcznie. Wygodny metraż 73 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Budynek pochodzi z 2016 roku.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zaaranżowany na 2 poziomach z przynależnym miejscem postojowym. Warto zaznaczyć, że luksusowy apartament na wynajem jest bezczynszowe, a cena nie zawiera opłaty za media. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
POZIOM 1: salon + kuchnia + balkon + wc
POZIOM 2: sypialnia + łazienka
POZIOM 3: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywny apartament na wynajem bez umeblowania, chociaż właściciel oferuje pomoc w wyposażeniu w potrzebne, nowe meble. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznej kwoty najmu. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się nieopodal obiektów użyteczności publicznej, centrum handlowego, szkoły etc. Polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu tego luksusowego apartamentu. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do wynajęcia na okres co najmniej 12 miesięcy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11854)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl