po prawej salon, po lewej aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 950 złotych miesięcznie, trzy pokoje, powierzchnia 77 mkw. a także położenie na pierwszym piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku.

Ekskluzywny apartament do wynajmu przeszedł niedawno kapitalny remont. Ekskluzywny apartamentu do wynajęcia wyróżnia się gustownym wnętrzem, a także dużym balkonem. Na wyciągnięcie ręki mieszczą się: Akademia Sztuki, Wojewódzki Sąd Administracyjny, Katedra, Rektorat Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Mocnym punktem oferty wynajmu tego ekskluzywnego apartamentu jest jego nobilitująca lokalizacja w centrum miasta. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: kuchnia + wc + 2 sypialnie + przedpokój + balkon + salon + łazienka. Zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11545)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl