dwa ujęcia salonu w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na III piętrze, najlepiej w budynku 5-kondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 2 000 złotych miesięcznie. Wygodny metraż 56 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Budynek pochodzi z 1998 roku.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją w historycznej i zabytkowej okolicy (Brama Portowa, Wały Chrobrego, Uniwersytet, Zamek Książąt Pomorskich). Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje nowym najemcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa dzięki całodobowej ochronie, monitoringowi oraz wejściem na chip. Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem kompletnie umeblowane:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia z przepięknym widokiem na zielony park, z dala od głównej ulicy. Cisza i spokój; tak rzadko spotykane w centrum miasta. Do tego osobna garderoba zamykana na klucz i duży przedpokój. Zapraszamy do umawiania się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11982)

Kontakt:
e-mail: h.sunko@wgn.pl